Sık Sorulan Sorular
Buradasınız: Anasayfa / Sık Sorulan Sorular
Sık Sorulan Sorular
Firmamız hakkında tüm merak ettiklerinizi aşağıdaki sorular içinde bulabilirsiniz
Neden Vizyonjet Makinelerini tercih etmeliyim?
Türkiye'de üretici olarak faaliyet gösteren, ihtiyaçlarınıza yönelik çözümler üreten lazer markalama ve kodlama işlemleriniz için en donanımlı sistemleri kuran, teknik destek ve yedek parça konusunda sizlere uzman teknik personelleri ile çözümler sunan firmaların başında geliyoruz.
Bölgesel servis ve satış hizmetiniz var mı?
Vizyonjet her geçen gün servis bölgesi ve satış hizmet ağını gelişletmekte. İstanbul Avrupa yakası, Anadolu yakası, İzmir şubelerimiz başta olmak üzere sizlere satış hizmeti ile tüm Türkiye geneline teknik destek ve bakım hizmetleri sunuyoruz.
Endüstri 4.0 Uyumluluk
Vizyonjet Endüstri 4.0 seri üretim hatlarında tam kapasite çalışmanızı sağlayacak kodlama ve marklama işlemlerini yazılım ve ekipmanlarımız ile sağlıyoruz. Sizlere ürün hatlarında tam verimli lazer teknoloji ürünleri entegrasyon sağlıyoruz.
Teknik servisiniz kadar süre içerisinde bize ulaşır?
Vizyonjet ürünlerine yedek parça garantisi veren firmaların başında gelmekte. Özellikle düzenli bakım ve teknik servis konusunda tüm Türkiye geneline servis ağımız mevcut. 7/24 teknik destek dışında acil durumlarda sizlere merkezimizden uzman ekip arkadaşlarımızı 24 saat içerisinde ulaştırıyoruz.
Orijinal sarf malzeme kullanmalı neden önemli?
Vizyonjet lazer cihazlarına yedek parça garantisi sunmakta. İhtiyaç halinde kullanıcak ürünler üretimimiz olan orijinal sarf malzemeleri olacaktır. Pompa aşınması, Meme (nozzle) arızaları, Filtrelerde oluşan tıkanmalar patlamalar, Mürekkep ana bloğunda çatlamalar, Faz, modülasyon ve mürekkep geri dönüş hataları, Baskının (mürekkebin) baskı yüzeyinden çıkması silinmesi gibi sorunlardan kurtulmanızı sağlar. Vizyonjet lazer markalama satış sonrasında tüm bilgi birikimi ve uzman kadrosu ile sizlere hizmet vermekte.
Cihaz, servis ihtiyacı veya sarf malzeme temini için nasıl irtibata geçebilirim?
Vizyonjet web sitesi sizlere bu konuda tam destek verebilmemiş için geliştirildi. Üyelik sistemi ile giriş yaptığınızda sitemizden teknik destek talebi bırakabileceğiniz gibi online sarf malzemesi satın alabileceğiniz kapsamlı bir yazılıma sahiptir. Aynı zamanda bizlere 0850 888 2 724 numaralı hattımızdan dilediğiniz zaman ulaşabilirsiniz.
Yatırım Teşvik Belgesi ile Finansal Kiralama (Leasing) cihaz satın alabilir miyim?
Kiralama ve yatırım teşvik belgesi ile lazer sistemleri satın almak için detaylı bilgi 0850 888 2 724 destek hattımızdan bizlere ulaşabilirsiniz.
Garanti süresi dolan cihazım için servis desteği alabilir miyim?
Ürünlerimizin garanti süreleri dolmasına karşın, talebiniz üzerinde yerinde teknik destek dahil çözümler sunuyoruz. Talep ve garanti sorgulama için 0850 888 2 724 numaralı hattımızdan bizlere ulaşabilirsiniz.
İkinci el cihaz satışınız var mı?
Vizyonjet 2el cihaz satışında kendi ürün gruplarında garantili olarak yerinde servis, bakım, yedek parça garantisi ile sunmakta. İkinci el ihtiyacınız olan markalama ve kodlama sistemleri için 0850 888 2 724 numaralı hattımızdan bizlere ulaşabilirsiniz.
CIJ Nedir?
Continious Ink Jet‘in ilk harflerinde olan kısaltılması CIJ olarak bilinir. CIJ sürekli mürekkep akışkanlığı ile lazer markalama cihazları seri kodlama ve markalama için kullanılır.
Detaylı Bilgi İçin Bizi Arayın