Özelli̇kler Neler?
Buradasınız: Anasayfa / Özelli̇kler Neler?
Özelli̇kler Neler?
Faaliyet Alanları için ürettiğimiz markalama ve kodlama sistemlerinin detayları
Gıda Ürünleri
Et, yumurta, süt ürünleri, dondurulmuş gıda, içecek gibi birçok farklı ürünü üzerine markalama ve kodlama cihazları üretiyoruz.
Plastik ve Kauçuk
Plastik, Sert plastik, Plastik türlerine; PUR, PVC, XLPE, EPR, kauçuk ve silikon kauçuk, halojen free gibi her çeşit polimerleri üzerine markalam ve kodlama cihazları üretiyoruz.
Kozmetik ve Temizlik
Pet Şişe, PVC üzerine baskı, Ürün ambalaj üzerine her türlü LPDE, PE, PP, HDPE, PE, PC gibi kozmetik ve temizlik ambalajlarını markalama ve kodlama cihazları üretiyoruz.
İlaç ve Tıbbi Malzeme
Tıbbi ürünler ve ilaç kutuları dahil tüm sert plastik, kağıt veya renkli etiket, Qr kod, karton kutu, metal, tıbbi araç ve gerek üzerine, cam, aresol kutularına markalama ve kodlama makineleri üretiyoruz.
Ambalaj
Ürün ambalajı ve ambalaj kolileri ile Esnek ambalaj filmi üzerine, film folyolarına, sert plastiklere, kağıt ile renkli etiket, metal ve cam yüzeylere ambalaj markalama ve kodlama cihazları üretiyoruz.
Entegrasyon Sistemleri
Mevcut üretim hattınıza uyumlu olarak çalışacak, lazer cihazlarımız ve kendi yazılımlarımız ile ihtiyacınız olan markalam ve korlama sistemini kuruyoruz.
Yapı Kimyasalları
Yapı kimyasal üreticilerinin ihtiyaç duyduğu kodlama ve markalam işlemleri için en gelişmiş lazer cihazları üretiyoruz.
Ahşap
Ahşap üreticileri için en gelişmiş teknolojiye sahip, kodlama ile markalama seri olarak gerçekleştiren lazer makineleri üretiyoruz.
Seramik
Seramik üreticilerinin kodlama ve markalama sistemleri ile tüm ihtiyaçlarını uygun üstün teknoloji lazer makinelerini üretiyoruz.
Metal
Sert metal, çelik, demir, alüminyum ve tüm metal çeşitleri üzerine ihtiyacınız olan markalama, kodlama işlemleri için üstük özelliklerde lazer sistemleri üretiyoruz.
Detaylı Bilgi İçin Bizi Arayın