Hakkımızda
Buradasınız: Anasayfa / Hakkımızda
Hakkımızda

Vizyonjet; Ülkemizde endüstriyel alanda faaliyet gösteren firmalarının özel ihtiyaçlarına uygun olarak geliştirilen lazer sistemleri üretimi, sarf malzemeleri ile 7/24 teknik destek hizmetleri ile fiber lazer markalama cihazları, inkjet kodlama sistemleri üretimi, satış ve sonrası destekleri sağlamakta. 

Yerli Lazer Makineleri

Vizyonjet lazer sistemleri konusunda Türkiye'nin en gelişmiş ve avantajlı kodlama ve markalama sistemlerini üretmekte. Üreticilerin ihtiyaçlarına yönelik en son teknoloji lazer sistemleri ile her yüzeye uygun, en kapsamlı seri markalama ve kodlam işlemlerini gerçekleştiren yerli lazer markalama makineleri ve kodlama cihazları üretmekte. Ülkemizin teknik olarak en gelişmiş lazer sistemleri ile 7 gün 24 saat teknik destek sistemi ve lazer makinesi yedek parçalarına tam kapsamlı garanti sağlamakta.

Yenilikçi Lazer Teknolojileri

İmalat sektöründe ihtiyaç duyulan yüzelere, ürünlere, plastik, cam, metal başta olmak üzere tüm yüzeylere temizleme, markalama, kodlama ile sektörün taleplerine göre lazer teknolojileri ile donanımları geliştirilmiş, seri şekilde endüstriyel tasarıma adapte olabilecek lazer cihazları geliştirip yenilikçi lazer sistemlerini üretmekte. 

Güçlü alt yapısı, tüm parçalara sunulan garanti, teknik destek, özelleştirilebilirlik, kolay ve pratik taşıma, seri üretime uygun size özel lazer kodlama, markalama işlemleri için geniş fiber lazer makineleri seçenekleri sunmakta.

Misyon

İmalat sektörünün ihtiyaçları için ürettiğimiz en gelişmiş kodlama ve en iyi markalama makinelerinin hizmetini sunarak, müşterilerimizin taleplerine uygun cihazlarımız ile memnuniyetlerini sağlamak.

Vizyon

Ürün portföyünü gelişen imalat sektörü taleplerine göre dizayn etmek. Ürün yelpazemeri üstün teknoloji ile rakiplerinden daha fazla işlevsellik sunan sektörün en gelişmiş lazer cihazlarını daha fazla ülkeye ulaştırmak. Marka ve ürünlerimizin kalitesini Dünya geneline ulaştırmak.

Detaylı Bilgi İçin Bizi Arayın