Tekni̇k Destek
Buradasınız: Anasayfa / Hi̇zmetleri̇mi̇z
Teknik Destek
Teknik Destek

Makine yatırımına karar verme aşamasında en önde gelen konulardan birisi, teknik destek, periyodik bakım, yedek parça garantisi ve hızlı yerinde servis hizmetleri sağlayan firmaların tercih edilmesidir. Vizyonjet olarak tüm cihazlarımıza satış sonrası teknik ekibimizle üretimi aksatmayacak hızlı ve yerinde bakım hizmetleri sağlıyoruz. Uzman teknik servis ekibimiz bakım, onarım ve teknik aksaklıklarda sizlere hizmet vermek için 7/24 hazır. Taleplerinizi web sitemiz üzerinden veya 0850 888 2 724 numaralı hattımızdan ulaşarak oluşturabilirsiniz. Teknik servislerimiz Türkiye genelin de sizlere hizmet vermekte.

Lazer markalama cihazlarımız yedek parça dahil garanti kapsamında sunulmakta. Yedek parça ihtiyacı ve onarım işlemlerinde Vizyonjet sizlere destek olarak üretimlerinizi engellemeyecek çözümler üretmekte. 

Teknik Destek Ekibimiz; ürün montajı, yerinde cihaz eğitimi, teknik arıza, genel bakım hizmetleri ile sektöre göre cihaz danışmanlığı noktalarında şirketinize en uygun ürün seçimi ve makine yatırımı çözümlerini sağlamak amacıyla faaliyetlerini sürdürmekte.

Endüstriyel lazer kodlama cihazlarında tam kapsamlı garanti süresi bulunmaktadır. Vizyonjet olarak ürettiğimiz tüm model endüstriyel markalama, kodlama, etiketleme ve benzeri cihazlarımızda satış sonrası teknik destek verilmektedir.

Garanti süresi dolan cihazlarımız için teknik servis, bakım ve onarım ile orijinal sarf malzemesi temini hizmetlerinden yararlanabilirsiniz.

Vizyonjet olarak Türkiye genelinde satış, servis ağı ile birlikte çözüm ortaklaklıklarımızı artırmaya devam ediyoruz. Sizlere yerli üretim lazer sistemleri ile gelişmiş mühendistlik ürünlerimizi sunmaktan mutluluk duyarız.

Hizmetlerimiz
Verdiğimiz hizmetlere aşağıdan ulaşabilirsiniz
Teknik Destek
Periyodik Bakım
Detaylı Bilgi İçin Bizi Arayın